Arrestohet i arratisuri nga gjykata e Vushtrrisė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Arrestohet i arratisuri nga gjykata e Vushtrrisė

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 21, 2011 10:33 am

Mbrėmė rreth orės 21:45 nė Mitrovicė tri ditė pas arratisjes nga gjykata e Vushtrrisė, Gėzim Baliaj, 26 vjeēar, ėshtė lokalizuar dhe arrestuar nga policia. Arrestimi i G.Balijajt ėshtė realizuar me sukses nga Njėsitė Speciale Operative tė Policisė sė Kosovės, tė rajonit tė Mitrovicės, ndėrsa bashkė me tė janė arrestuar edhe katėr persona tė tjerė, tė cilėt tentuan tė pengonin arrestimin e tij. Ekipet reaguese tė NjSO kanė intervenuar nė njė lokal nė fshatin Zhabar tė Mitrovicės, gjegjėsisht nė njė shtėpi private, e cila ndodhej buzė rrugės magjistrale Mitrovicė – Koshtovė. Nė katin pėrdhese Policia e Kosovės ka identifikuar tė fshehur prapa banakut tė arratisurin G.Baliu. I njėjti ėshtė vėnė nėn arrest tė policisė dhe bashkė me tė edhe pronari i lokalit, njė 26 vjeēar.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi