Vdes fėmija 13 muajsh pasi ra nga shkallėt

Shko poshtė

Super Vdes fėmija 13 muajsh pasi ra nga shkallėt

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 21, 2011 10:34 am

Njėsitė e Hetimeve Rajonale tė Ferizajt janė njoftuar pėr vdekjen aksidentale tė fėmijės 13 muajsh ( V.N. nga fshati Sojevė). Dėshmitarėt kanė pohuar se derisa e ėma e fėmijės po kryente disa punė nė shtėpi, fėmija afrohet afėr shkallėve, tė cilat ishin pa mbrojtėse dhe bie nga kati i parė nė atė pėrdhes duke pėsuar lėndime tė rėnda. Zėdhėnėsi i PK-sė sė rajonit tė Ferizajt, Agim Gashi, thotė se edhe pse me shpejtėsi ėshtė dėrguar nė Emergjencėn e Ferizajt e mė pas edhe nė QKUK nė Prishtinė, si pasojė e lėndimeve tė pėsuara, rreth orės 13:30 tė datės 19.01.2011 fėmija ndėrron jetė. Pėr rastin ėshtė njoftuar edhe Prokuroria e Qarkut nė Prishtinė.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vdes fėmija 13 muajsh pasi ra nga shkallėt

Mesazh nga Nora prej Fri Jan 21, 2011 10:58 am

E shkreta Nana e vet gjyna

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi