Eric Schmidt largohet nga kreu i Google

Shko posht

Super Eric Schmidt largohet nga kreu i Google

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Jan 21, 2011 2:24 pmBashkthemeluesi i Google, Larry Page, do t zvendsoj n pozitn e drejtorit ekzekutiv t deritanishmin Eric Schmidt.

N kompani e kan arsyetuar kt ndryshim me planet pr t thjeshtuar procesin e marrjes s vendimeve dhe t krijojn linja m t pastra t prgjegjsi n krye t kompanis.

Schmidt, i cili ishte br kryeshef ekzekutiv i Google m 2001, do t merr prsipr pozitn e drejtorit ekzekutiv t kompanis i cili do t fokusohet n punt q lidhen me partneritetet e jashtme dhe institucionet qeveritare. Bashkthemeluesi tjetr, Sergey Brin, do t fokusohet n projekte strategjike

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi