Fyhet shqiptarja Erinela Bitri

Shko posht

Super Fyhet shqiptarja Erinela Bitri

Mesazh nga Ditta prej Fri Jan 21, 2011 6:11 pmShqiptarja nga Berati po mend shtpin e Grande Fratellos (Big
Brother) n Itali. Bukuroshe, inteligjente dhe shum e vendosur,
Erinela Bitri, e cila ka hyr n kt reality show m 10 janar, ka
trhequr vmendjen e t gjith shikuesve si dhe banorve t shtpis s
veant t cilt ndjehen edhe shum t xhelozuar, sidomos femrat.
Kjo
ka sjell q ajo t jet pre e sulmeve t her pas hershme drejtuar
asaj. Guendalina Tavassi, 24-vjearja nga Roma, konkurrente n
spektaklin e sivjetshm n Itali, ka lshuar fyerje raciste ndaj
shqiptarve, nisur nga pozicioni i Erinels n shtpi.
Ajo i ka krahasuar shqiptart me cigant si njerz t kqij ndrsa
media nuk e ka ln pa e ndjer kt fenomen. Nn titujt Guendalina
Tavassi, fyen shqiptart n Grande Fratello, vajza nga Roma sht
kthyer n epiqendr t vmendjes.
Sherret n shtpin e Grande Fratello-s ndodhn q n ditn e katrt
t hyrjes s Erinit. Afrimi i saj me Daviden, i cili n kt shtpi
kishte pasur dy histori m par me Rosn dhe Olivian, shkaktoi sherrin e
par. Nj prej vajzave Anxhelika, i tha Erinit q duke ditur historin e
tij me Rosn nuk duhej t hynte n mes, por vajza u mbrojt me faktin se
kur hyri n shtpi, askush ve Davidit dhe Xhulianos nuk i dha shoqri.
Sherri degradoi deri sa Erin i thoshte Anxheliks t rrinte urt dhe
as nuk donte t njihej me t. Ik mi e shkret se as nuk dua t njihem
me ty dhe as t flas me ty, e bllokoi shqiptarja vajzn, ndrsa i erdhi
n mbrojtje dhe Davidi me t cilin tashm ka nisur nj histori
dashurie. Kjo situat e tensionuar ka uar n krijimin e xhelozive t
mdha, deri sa filluan edhe fyerjet

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi