Aksident, humb jetn 65-vjearja

Shko posht

Super Aksident, humb jetn 65-vjearja

Mesazh nga Gonna prej Sat Jan 22, 2011 11:24 am

T enjten, rreth ors 17:40 ka ndodhur nj aksident i rnd trafiku, q ka rezultuar me humbje tragjike t jets s nj personi dhe lndime trupore t dy t tjerve. Aksidenti ndodhi n rrugn rajonale Mitrovic Skenderaj, n fshatin Klin t Skenderajt, ndrsa ishin t prfshira dy automjeteve civile: nj "Opel Kalibra" dhe nj "Opel Astra" t dyja me targa vendore. Aksidenti besohet t ket qen shkaktuar n momentin kur automjeti "Opel Kalibra" ishte ndalur n rrug pr shkak t nj defekti n automjet, ndrsa n at moment me lvizje n korsin e njjt nga prapa vjen automjeti "Opel Astra", i cili godet drejtprsdrejti nga prapa automjetin e ndalur n rrug. N aksident jetn tragjikisht e ka humbur Fatime Vojvoda (1946), e cila gjendej n automjetin "Opel Astra". Ky aksident me pasoja tragjike shnon rastin e par t ktij lloji pr vitin 2011 n rajonin e Mitrovics.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi