Agilera n shtratin e Renerit

Shko posht

Super Agilera n shtratin e Renerit

Mesazh nga Gonna prej Sat Jan 22, 2011 11:26 am

Edhe pse ishte e paftuar n ftesn ku midis t tjerve figuronin Kolin Farell dhe Skarlet Xhohanson, Agilera erdhi n fest dhe piu aq shum, sa q m pas prfundoi duke fjetur n dhomn e Renerit. Protagonisti i Hurt Locker tha: Kur u ngjita dhe hapa dern e dhoms sime pash Kristinn q ishte duke vjell, ndrsa i dashuri i saj po ia mbante kokn. Kush sht ai q vjen i paftuar n festn e ditlindjes s dikujt dhe m pas futet n krevatin e tij? Prindrit e mi ishin aty. Ndonse i irrituar me sjelljen e kngtares, mendimi i Renerit nuk ndahet nga shumica e publikut, t cilt nuk do t ishin t dshpruar t shihnin Agilern n shtratin e tyre.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi