Genta Ismajli tymos cigare Puro

Shko posht

Super Genta Ismajli tymos cigare Puro

Mesazh nga Gonna prej Sat Jan 22, 2011 11:28 am

Genta Ismajlit i kishte mbetur vetm edhe nj foto t bnte dhe e realizoi, pas spektaklit Miss Univers Kosova, n after party. Aty prvese u argtua pa fund duke krcyer, preferoi t ndizte edhe nj cigare t madhe, ashtu puro. Si thoni, i shkon apo nuk i shkon bukuroshes Genta nj cigare e till!M.Gj._________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi