Rovena Stefa dshiron t drejtoj nj program televiziv

Shko posht

Super Rovena Stefa dshiron t drejtoj nj program televiziv

Mesazh nga Gonna prej Sat Jan 22, 2011 11:28 am

Nj rrfim t sinqert kt her n programin e nats n Top Kosova Radio e ka dhn kngtarja Rovena Stefa. Ajo ka treguar se s bashku me dy motrat e saj kur ishte e vogl bnin shfaqje n shtpi pr ata q ishin aty. Duke treguar kt ajo na tha se e ka pasion dhe jet kngn, pa t ciln nuk mund t jetoj. Ndrsa pse ajo ka vendosur t jetoj edhe n Prishtin, arsyeja t jet sa m afr dhe kudo, aq m tepr q Kosova sht shtpia e saj e dyt. Mes dshirave t saj ajo na ka treguar se n t ardhmen ka dshir t ket nj program t sajin social-kulturor.M.Gj._________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi