Kaltrina Selimi e rrėmben burrin nė Prishtinė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Kaltrina Selimi e rrėmben burrin nė Prishtinė

Mesazh nga Gonna prej Sat Jan 22, 2011 11:29 am

Bukuroshet e estradės shqiptare, po flasim pėr ato tė lidhurat dhe tė fejuarat, pavarėsisht se dashurohen me djem qė jetojnė jashtė vendit tė tyre, po i tėrheqin tė dashurit pėr tė jetuar afėr tyre. Kėshtu do tė bėjė edhe Kaltrina Selimi, e cila do ta tėrheqė tė fejuarin e saj pėr tė jetuar nė Kosovė, se si duket ėshtė lodhur duke udhėtuar Prishtinė-Londėr dhe anasjelltas. Ndėrsa, ky vit mund tė jetė pėr tė edhe viti i dasmės dhe kėshtu nga ai moment ata do tė jetojnė nė Kosovė. M.Gj.


_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi