Adelina lanson remixin me Dj Mr.Pink

Shko poshtė

Super Adelina lanson remixin me Dj Mr.Pink

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sat Jan 22, 2011 3:45 pmRemixi i shumėpritur i kėngėtares kosovare Adelina Ismajli dhe DJ-it zvicėran Mr.Pink, “Tribald”, tashmė ėshtė lansuar.

Kjo ėshtė kėnga e parė e remixuar nė Zvicėr dhe mė kėtė kėngė Adelina tenton qė tė depėrtojė edhe nė tregun medial tė Zvicrės, ku thotė se ka mbetur vetėm koordinimi i kohės me mediat zvicerane, ndėrsa shumė shpejt do tė shfaqet edhe intervista e dhėnė pėr Star TV nė Zvicėr.

Kėnga e Adelinės tash e disa ditė ėshtė e postuar edhe nė faqen YouTube. Ndėrkohė Adelina e cila ėshtė duke jetuar nė relacionin Francė-Zvicėr ka bėrė tė ditur se ėshtė nė pėrgatitje tė njė kėnge tė re nė Paris qė do tė jetė pėr tregun ndėrkombėtar.

Por kėto nuk janė tė tėrat, ajo gjithashtu ėshtė nė formalitetet e fundit tė albumit “Best of Adelina”, ndėrsa po pėrgatit edhe njė album tė ri. Tė gjitha kėto angazhime i duken pak, sa qė Ismajli nuk i lė anash as koncertet e saj tė pėrjavshme, ndėrsa ka pohuar se qė nga muajt e ardhshėm do tė performojė edhe nėpėr diskotekat e huaja.


_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi