E qėlloi shokun me armė pse ia hėngri tortėn

Shko poshtė

Super E qėlloi shokun me armė pse ia hėngri tortėn

Mesazh nga Lim-On prej Sat Jan 22, 2011 8:43 pm


Njė amerikan u zemėrua aq shumė qė shoku i tij ia hėngri tortėn
sa qė e qėlloi me armė. Burri nga Philadelphia po vozitej me mikun e tij
nėpėr qytet dhe pėsoi thyerje nervore kur pa se si shoku i tij po ia
hante ėmbėlsirėn e preferuar.
Ndaloi makinėn dhe tė dy dolėn
jashtė dhe filluan tė grindeshin. Nė njė moment burri nxori pistoletėn
dhe e qėlloi shokun e tij drejt e nė gjoks.
“Nuk ishin marrė vesh se si ta ndanin tortėn. Njėri filloi tė hajė
edhe pjesėn e tjetrit dhe u bė rrėmujė. Pastaj ndodhėn tė shtėnat”, i
tha njė zyrtar i policisė gazetės “Daily News”. Nuk dihet pėr gjendjen
shėndetėsore tė djaloshit 31 vjeēar i cili i plagosur u shtrua nė spital
nga plagėt e marra me armė zjarri.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: E qėlloi shokun me armė pse ia hėngri tortėn

Mesazh nga fitimaj prej Mon Jan 24, 2011 2:47 pm

aj medet per neve ne qfar dite kemi ardh , me vra njeri per pak torte , po ja sot ka ushqim me tepric ja sdi kur ka pas ma shum , po ski qka bon kshtu e ka kjo dynja .
avatar
fitimaj
Antar/e
Besa-Bess
Antar/e Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 49
Aktiviteti :
0 / 1000 / 100

Registration date : 30/04/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: E qėlloi shokun me armė pse ia hėngri tortėn

Mesazh nga Gonna prej Mon Jan 24, 2011 3:29 pm

thojn qe veq shqiptart jon gjak nxet kjo sosht e vertet bile shqiptart skom ni qe vrahen per torte kuriozitet se jo mahi kjo

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: E qėlloi shokun me armė pse ia hėngri tortėn

Mesazh nga AmazinnG GirL prej Mon Jan 24, 2011 5:51 pm

ku me dit more nashta ja ka enda me honger tort ku po dini ju
avatar
AmazinnG GirL
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 4276
Mosha : 22
Viti: : 17/10/1995
Vendbanimi: : n'Kojshi :P
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 21/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: E qėlloi shokun me armė pse ia hėngri tortėn

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi