Xhemi Shehu, nuse si e do zakoni

Shko posht

Super Xhemi Shehu, nuse si e do zakoni

Mesazh nga Ditta prej Sun Jan 23, 2011 7:06 amsht padyshim njra nga femrat m t bukura t ekranit, e cila
me sharmin dhe elegancn e saj, i ka dhn m shum jet programit E
diell, pavarsisht se s fundmi koleget simpatike i jan shtuar n
numr.
Fjala sht pr prezantuesen Xhemi Shehu, e cila
ndonse sht nuse e ditve t sotme, nuk l pr asnj moment mnjan
punt e shtpis. Fakti q sht moderne, nuk ia kushtzon knaqsin q
i jep pastrimi i shtpis.

Si shihet n kt foto Xhemi sht duke pastruar oborrin e shtpizs
s saj, e cila m shum se sa nj shtpi e mirfillt banimi, duket si
nj streh pushimi. Me fshesn n dor, Xhemi provon m s miri se ajo
di t jet edhe nuse zakoni.
Bukuroshja e televizionit aktualisht sht n muajin e katrt t
shtatznis, kshtu q dhe pr pak muaj do t vij n jet foshnja sa

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi