Shayk befason Nnn Rusi dhe Ronaldo-n

Shko posht

Super Shayk befason Nnn Rusi dhe Ronaldo-n

Mesazh nga Ditta prej Sun Jan 23, 2011 7:08 am

Modelja 24-vjeare Irina Shayk, e konsideruar si nj prej femrave m
trheqse n bot dhe e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, u
rikthye m joshse se kurr n nj revist ruse t quajtur Tatler.
Numri i revists do t dal n treg n shkurt dhe shitjet pritet t
jen rekord. Pak jav m par, disa foto nudo t prfolura t saj bn
xhiron e bots dhe krijuan shum polemika.

Sipas vet modeles, n ato imazhe t prfolura ajo kishte mbathur
tanga me ngjyrn e mishit. Nga ana tjetr, drejtori fotografik betohet
se e ka par ashtu si e lindi nna. Mbase mund t jet imagjinata e
ktij t fundit ajo q flet.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi