Ngjyra e duhur

Shko posht

Super Ngjyra e duhur

Mesazh nga Ditta prej Sun Jan 23, 2011 7:13 amsht vn re se nj nga detajet m t rndsishme pr nj mashkull, kur
sheh nj femr, jan duart ato q bien menjher n sy. Pr kt arsye,
femrat prpiqen q tu kushtojn m tepr vmendje duarve, przgjedhjes
s manikyrit dhe ngjyrs s duhur.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi