Noizy sqaron konfliktin me Bleron

Shko posht

Super Noizy sqaron konfliktin me Bleron

Mesazh nga Lim-On prej Sun Jan 23, 2011 9:58 am


Reperi nga Shqipria, Noizy, ka sqaruar nj video t publikuar
shum koh m par n YouTube, ku shihet reperi duke fyer dhe krcnuar
kngtarin kosovar Blero.
Noizy n nj emision ka thn se ai ka sqaruar gjithka me Bleron, por se atkoh ishte fare pran q ta grushtonte.
Ndrsa isha n Kosov te miku im Mc Kresha, atij i erdhi nj sms nga
Blero, n t cilin shkruhej: Ke br gj duet me Noizyn?. Mc Kresha
ia ktheu prgjigje dhe i tha: Po kam br duet me t. Pas mesazhit t
Kreshs atij i erdhi edhe nj sms tjetr nga Blero n t cilin shkruhej:
Po si ke br duet me t, ai ka shar Getin e Tingullit Trent.
Nuk deshi t ma tregonte, por un ia rrmbeva telefonin dhe e
lexova. M pas e prisja momentin q t vinte n Tiran. Kur erdhi n
Tiran shkova pr ta sqaruar muhabetin dhe ai krkoi ndihmn e
sigurimit, pasi nuk lejoj t ma fyejn vajzn. Blero krkoi falje pr
videon e publikuar dhe tani relatat tona jan normale. Kjo u vrtetua
gjat turneut me Zajminn n SHBA ku isha s bashku me Bleron, u shpreh
Noizy.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi