Big Brother, eliminohen Elisa dhe Emilio

Shko posht

Super Big Brother, eliminohen Elisa dhe Emilio

Mesazh nga Lim-On prej Sun Jan 23, 2011 9:59 am


Elisa dhe Emilio jan dy t eliminuarit e spektaklit t ksaj fundjave n Big Brother Albania 4, pas televotimeve respektive.Elisa
ishte m e votuara n televotimin e zakonshm, ndrsa atij i shptuan
Ervini, Ermela dhe Algeni. Megjithat, nga gara doli edhe Emilio, i cili
u prshndet pas nj televotimi t shpejt.
Kurioziteti sa vjen e shtohet n shtpin m t madhe n Shqipri,
pasi prsri t nominuar jan Ervini, Ermela dhe Algeni. N ndrkoh
kan filluar t lindin romancat e para t cilat pritet t marrin form
gjat javs s ardhshme.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Big Brother, eliminohen Elisa dhe Emilio

Mesazh nga Zyma prej Sun Jan 23, 2011 4:53 pm

Uuuuu sa mir u ba bre se hiq skam mujt mi bajt shprsoj te eleminohet edhe Algeni
Jam per qiftin Ermela Ervini

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Big Brother, eliminohen Elisa dhe Emilio

Mesazh nga Gonna prej Sun Jan 23, 2011 9:22 pm

bash mir qe kan dal jon kon si gra t kqija Neda edhe Ogren mpelqejn shum

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Big Brother, eliminohen Elisa dhe Emilio

Mesazh nga Lim-On prej Sun Jan 23, 2011 9:24 pm

Petriti ose Orgysi

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Big Brother, eliminohen Elisa dhe Emilio

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi