Irak, 6 viktima nga nj seri sulmesh

Shko posht

Super Irak, 6 viktima nga nj seri sulmesh

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Jan 23, 2011 4:28 pmpaktn 6 persona humbn jetn dhe 30 t tjer u plagosn nga nj seri sulmesh me autobomb n Bagdad dhe rrethinat e tij.

Lajmin e bri t ditur Ministria e Brendshme e Irakut.

Atentati m i prgjakshm goditi nj patrull policie n Alam, nj lagje n jug t Bagdadit.

Atentatet e tjera ndodhn n Kazamiya, n Karrada dhe n Taji.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi