Itali, aksident, vdes shqiptari

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Itali, aksident, vdes shqiptari

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Jan 23, 2011 4:28 pm

Njė aksident i rėndė rrugor nė Piacenca tė Italisė i ka marrė jetėn njė tė riu shqiptar 26 vjecar dhe dy adoleshentėve italiane, ndėrsa drejtuesi i automjetit, edhe ai shqiptar, ėshtė nė gjendje kritike pėr jetėn.

22 vjecari kishte qenė nėn efektin e alkoolit, dhe kėtė e tregoi edhe niveli i lartė i tij nė gjak.
Katėr tė rinjtė, sipas tė dhėnave tė para, e kishin kaluar natėn nė njė lokal e po ktheheshin nė shtėpi me njė makinė tė tipit Peugeot 206. Por 22 vjecari ka humbur kontrollin e mjetit, ndoshta pėr shkak tė rrugės sė rrėshqitshme nga akulli.

Ai ka tentuar tė frenoje, por ka qenė vonė, makina ėshtė rrotulluar duke u pėrplasur me pjesėn e pasme nė murin e njė shtėpie, pasi kishte goditur mė parė njė semafor dhe njė pemė nė anė tė rruges. Impakti i pėrplasjes ka qenė aq i madh, sa automjeti ėshtė copėtuar krejtėsisht.

Niveli i alkoolit nė gjakun e 22 vjecarit ka rezultuar 6 herė mė i lartė se norma e lejuar. Ai ėshtė tashmė nėn hetim pėr vrasje nga pakujdesia.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi