Berisha takim me ambasadorėt

Shko poshtė

Super Berisha takim me ambasadorėt

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Jan 23, 2011 4:31 pmZyra pėr Shtyp e Kryeministrisė, bėri publike detajet e takimit tė mesditės mes kryeministrit Berisha, ambasadorit amerikan Arvizu, atij tė delegacionit tė BE-sė, Sequi dhe ambasadorin e prezencės sė OSBE-sė, Wolfarth.

Zyra e Shtypit njoftoi se nė kėtė takim kryeministri Berisha njohu ambasadorėt me zhvillimet e fundit pas ngjarjeve tė ndodhura si dhe i siguroi ata pėr vendosmėrinė pėr mbrojtjen e institucioneve.

Mėsohet gjithashtu se kryeministri ka patur takime edhe me ambasadorė tė tjerė tė vendeve anėtare tė NATO-s, e tė BE-sė.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Berisha takim me ambasadorėt

Mesazh nga Zyma prej Sun Jan 23, 2011 4:50 pm

Ke perkrahjen e te gjitheve zoteri kryminister mos ta nin.

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi