SHihet kush po vret ne Tiran.

Shko posht

Super SHihet kush po vret ne Tiran.

Mesazh nga T-o-S-i prej Sun Jan 23, 2011 5:24 pm


_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: SHihet kush po vret ne Tiran.

Mesazh nga Lordi prej Sun Jan 23, 2011 5:45 pm

kjo asht thik mas shpine e robt mos e lasha pa jau .......

tradhtiiii, tradhtar o gjalll e dekun ti q****

shiko mir qfar tradhtie bani kjo ndytesir

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: SHihet kush po vret ne Tiran.

Mesazh nga AnG3L-E prej Sun Jan 23, 2011 5:46 pm

ncncncncncncncncnc nervous:

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: SHihet kush po vret ne Tiran.

Mesazh nga T-o-S-i prej Sun Jan 23, 2011 6:11 pm

T'pa Ftyr ncncn Krimineli e vret edhe bohet kishe se shehhh.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: SHihet kush po vret ne Tiran.

Mesazh nga Lordi prej Sun Jan 23, 2011 6:13 pm

T-o-S-i shkruajti:T'pa Ftyr ncncn Krimineli e vret edhe bohet kishe se shehhh.

TRADHTAR o T-o-s-i
TRADHTAAAAR kti duhet meja nshu enver hoxhen e mej rep me jau Q.. tparin e tmramin ky ndytesir smeriton tjeter se me Rrjep me thik per segjalli

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: SHihet kush po vret ne Tiran.

Mesazh nga T-o-S-i prej Sun Jan 23, 2011 6:16 pm

Valla pooo Enver Hoxha juka ardh hakesh po pak jau ka baa .

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: SHihet kush po vret ne Tiran.

Mesazh nga Ditta prej Sun Jan 23, 2011 6:51 pm

Ncncncncnncn...:S:S:S....:@:@:@:@.....Kjo Soo Normalee :S

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: SHihet kush po vret ne Tiran.

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Jan 23, 2011 7:22 pm

Edi Rama vet i vran dhe ju dergon Lule :) Far idiotizmi, se ka larg qeky Edwini hiq, del naj hunl... edhe e palon kta :)

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: SHihet kush po vret ne Tiran.

Mesazh nga Zyma prej Sun Jan 23, 2011 7:34 pm

Edwin Kristaq Rammo na flliqe shtetin more idiot

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: SHihet kush po vret ne Tiran.

Mesazh nga Lordi prej Tue Feb 01, 2011 10:18 pm

tosi, ashtu mendova kur e pash vidion sepse kjo ishte 1 loj e shum personav.. por tani e nxuna njeriun qe ka vrar at person shikoje me mire..
ktu kan ber dallavere 4 apo 5 persona..
shikoje ky djali posht e ngreh ( raportet ) armnen dhe shkon pas shpine ne krahin e majt e vret personin dhe i derzon armen ati me qader afer ati qe e vrav dhe aj e tejkalon armen deri tek aj djaloshi afer deres ministris dhe aj tejkalon dhe shperndahen. shikoje mire


Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: SHihet kush po vret ne Tiran.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi