Berisha, Ramės: “Do tė gjesh vetėm atė qė meriton banditi”

Shko poshtė

Super Berisha, Ramės: “Do tė gjesh vetėm atė qė meriton banditi”

Mesazh nga Zyma prej Sun Jan 23, 2011 7:49 pm


Kryeministri shqiptar deklaroi se sot do tė mbledhė Parlamentin, me
qėllim ngritjen e njė komisioni hetimor pėr grushtin e shtetit. Nė
mbledhjen e jashtėzakonshme tė qeverisė, Berisha paralajmėroi Ramėn: “Po
tentove mė tė rrethosh Kryeministrinė, do gjesh vetėm atė qė meriton
banditi”.
Njėkohėsisht, Berisha tha se ka vendosur qė manifestimi
kundėr dhunės, i paraparė tė mbahet tė mėrkurėn, tė mbahet tė shtunėn.
“Ta pėrgatisim edhe me festiv dhe mė tė bukur dhe pėr tė mos ndėrprerė
punėn”, tha kreu i qeverisė.
Kryesocialisti Edi Rama njoftoi sot nga
Fieri, gjatė ceremonisė mortore tė njė prej viktimave tė demonstratės
se 21 janarit, se njė protestė tjetėr popullore do tė mbahet mė 28 janar
nė bulevardin “Dėshmorėt e Kombit” nė Tiranė.

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Berisha, Ramės: “Do tė gjesh vetėm atė qė meriton banditi”

Mesazh nga fitimaj prej Mon Jan 24, 2011 2:36 pm

o qenin e n..... po kit qen duhet me rjep , se ky Ram qeni me ardh ne pushtet osht njesoj sikur shkiet me mar pushtetin apet mbi Shqiptar , bile edhe ma zi .
avatar
fitimaj
Antar/e
Besa-Bess
Antar/e Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 49
Aktiviteti :
0 / 1000 / 100

Registration date : 30/04/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Berisha, Ramės: “Do tė gjesh vetėm atė qė meriton banditi”

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon Jan 24, 2011 2:56 pm

Ky n`pushtet kurr nuk ka me kan, jo ne qofse ka hala shqiptar t`vertet n`Shqiperi, a qe ndodh diqka tjeter, ne qofse i ban lamje te trurit popullates mundet me ndodh, edhe qysh e pash veq kish nis kapak!

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Berisha, Ramės: “Do tė gjesh vetėm atė qė meriton banditi”

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi