Shqiptari i dehur vret dy italiane t reja dhe shokun

Shko posht

Super Shqiptari i dehur vret dy italiane t reja dhe shokun

Mesazh nga Zyma prej Sun Jan 23, 2011 7:53 pm

Piaccenza, 23 janar Dy vajza t reja italiane dhe nj shqiptar 25
vjear kan mbetur t vdekur si pasoj e nj aksidenti rrugor pran
qytetit Piaccenza. Shqiptari tjetr, i cili ishte duke drejtuar
automjetin, ndodhet n gjendje t rnd n spital. Si raporton NEWS24,
dy t rinjt shqiptar udhtonin me nj vetur Peugeot, bashk me dy
vajza italiane, kur automjeti u prplas me nj mur.
Tre viktimat
sipas Tg.com, jan shqiptari 25 vjecar Elpion Kasapi, dhe dy shtetaset
italiane, Sara Frasani e Elisa Bonomini, respektivisht 18 dhe 20 vje.
Nuk dihet ende identiteti i shqiptarit tjetr q ndodhet n spital.
Menjher ka mbrritur n vendngjarje policia, e cila deklaroi se niveli
i alkoolit tek shoferi i automjetit ishte 6 her m i lart se sasia e
lejuar. Aksidenti ndodhi rreth ors 5 e 30 t mngjesit, kur vetura doli
nga rruga, pr shkak t shpejtsis s lart dhe u prplas me nj
pallat.

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Shqiptari i dehur vret dy italiane t reja dhe shokun

Mesazh nga T-o-S-i prej Sun Jan 23, 2011 8:00 pm

Nncnncncnc katastrof

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi