I ngordh qeni, vret veten britaniku

Shko posht

Super I ngordh qeni, vret veten britaniku

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Jan 23, 2011 9:47 pmNj 44-vjear anglez i quajtur Steven Anderson vari veten, pasi u detyrua t onte qenin e tij tek veterineri pr nj injeksion vdekjeprurs, raportoi gjat dits e prditshmja The Sun.

Shofer kamioni, Anderson u gjet i varur n nj pem pran shtpis s tij, me trupin e pajet t qenit 7-vjear, pran vetes.

Nj mik i tij tha: Qeni ishte gjithka pr t, ishte si nj familje. sht e qart se ai nuk e prballoi dot dshprimin e humbjes s kafshs dhe se e pati t pamundur t konceptonte jetn pa t. Ai ishte aq i dashuruar pas qenit, sa n do gj q bnte shoqrohej prej tij.

Kafsha ishte smurur prpara pak kohsh nga nj smundje e pashrueshme dhe nj injeksion vdekjeprurs ishte e vetmja mnyr pr ti kursyer disa jav dhembje, prpara vdekjes s pashmangshme.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi