Facebook gjyshja festoi ditlindjen e 105

Shko posht

Super Facebook gjyshja festoi ditlindjen e 105

Mesazh nga Lim-On prej Mon Jan 24, 2011 9:29 am


Ndrmjet m shum se 500 milion shfrytzuesve t Facebookut gjendet edhe Eunice Brillhart nga Ohio, SHBAKjo
loke nuk do t ishte e veant n rrjetin social sikur t mos e
kishte festuar ditlindjen e 105 t premten. Edhe pse n shtpin e saj
ishin mbledhur miq dhe familjar pr tia uruar ditlindjen, gjyshja
disa her gjeti koh pr tu futur n Facebook pr t par se kush ia
kishte uruar ditlindjen.
Disa njerz thjesht dorzohen kur plaken. Ulen, flen dhe nuk bjn
asgj. Un prpiqem t merrem me shum gjra, lexoj dhe shikoj TV,
lavdrohet Eunice, e cila nuk ndahet nga Facebooku prej se mbesa e saj
ia kishte hapur profilin para disa muajve. Kjo sht nj gj e
mrekullueshme pasi jam n kontakt me njerzit q si kam par me vite.
Prve se kontakton me miqt, Eunices n Facebook i plqen ti shikoj
edhe fotografit.

[youtube][/youtube]

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi