Provoi t shtiste lakuriq n fush tenisi, por...!

Shko posht

Super Provoi t shtiste lakuriq n fush tenisi, por...!

Mesazh nga Lim-On prej Mon Jan 24, 2011 9:31 am

Britaniku Tom Annandale (28 vje) nga Wilmslow nw Britani u b
yll n YouTube pas tentimit t dshtuar pr tu futur lakuriq n fushn e
tenisit.
Derisa ishte pr pushime n Spanj u zhvesh si e
kishte falur Zoti dhe planifikoi ta bnte nj xhiro npr terrenin e
fushs s tenisit. Megjithat, atij nuk i kishte shkuar ndrmend se
tereni ishte i rrethuar me xhama. Mori hov dhe goditi xhamat dhe u
rrzua n kokrr t prapanics.
Nj shok i tij e kishte incizuar dhe postoi videon n YouTube. Videon
e postuar para 12 ditve deri m tash e kan par m shum se nj
milion njerz.
Ishte kjo nata e par n Spanj. Kishim pir disa birra n plazh. T
gjith ishin t lodhur, por un isha plot energji. Mendova se kjo do
ti dispononte t gjith pr daljen e nats, tha Tom.
Gjithka shkoi mir derisa nuk e godita xhamin, tha ai. E ka qar
ballin, ka lnduar kraharorin dhe belin. Ai thot se sht turpruar
edhe si profesionist. Ai prndryshe sht shef i nj firme ndrtimtarie
n Manester dhe pr t punojn 65 njerz.
[youtube][/youtube]

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Provoi t shtiste lakuriq n fush tenisi, por...!

Mesazh nga Lordi prej Mon Jan 24, 2011 12:10 pm

hahahahahhhhhahha jam pak tu kesh me qit lop

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Provoi t shtiste lakuriq n fush tenisi, por...!

Mesazh nga Lim-On prej Mon Jan 24, 2011 12:11 pm

ai qe ka ingjizuu pom shtin me kesh me qat keshje ghaghagha :P

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Provoi t shtiste lakuriq n fush tenisi, por...!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi