Blero: Nuk merrem me njerėz qė duan emėr nė shpinėn time.

Shko poshtė

Super Blero: Nuk merrem me njerėz qė duan emėr nė shpinėn time.

Mesazh nga AmazinnG GirL prej Mon Jan 24, 2011 6:09 pm

Shpėrndaje48
Postuar: 16:28 / 24.01.2011

Komente: 7
Blero ka thėnė se ai nuk ka zgjidhur kurrfarė konflikti me Noizyn dhe se nuk dėshiron tė komentojė rreth njerėzve qė duan tė bėjnė emėr nė shpinėn e tij.

Kohėve tė fundit kėngėtarėt mes vete janė dukur sikur kanė filluar qėllimisht tė bėjnė “skandale” vetėm pėr tė rėnė nė qendėr tė vėmendjes. Audioja shumė-folur e Noizy, ku reperi kėrcėnon kėngėtarin nga Kosova, Blero, dita e ditės ėshtė duke u bėrė mė interesante.

Ndėrsa i kontaktuar pėr kėtė ēėshtje nga Telegrafi.com, Blerim Muharrimi – Blero, ka refuzuar tė jap deklaratė duke thėnė se ai person nuk ėshtė i nivelit tė tij.

“Ha ha ha, nuk jap asnjė deklaratė pėr ata qė nuk ja vlejnė dhe qė nuk janė tė nivelit tim”, ka thėnė Blero.

Noizy pėr mediat shqiptare ditė mė parė ka dhėnė njė deklaratė ku thoshte se ka sqaruar “problemin” e kėsaj audioje dhe se raportet mes tyre ishin normalizuar. Por, pėr Bleron nuk ėshtė njė situatė e tillė dhe ai mendon se Noizy dėshiron famė nė shpinėn e tij.

“Ēfarė raportesh...? Thjesht nuk flas pėr njerėz qė kqyrin me bė emėr nė shpinėn time”, ka thėnė kėngėtari.

Blero, gjithashtu ka bėrė tė ditur se sė shpejti do tė vije me njė videoklip tė ri, duke hezituar tė jap shumė detaje. “Kam pėrfunduar dy duete tė radhės tė cilat do t’i lansoj nė shkurt. Por nuk mundem tė them mė shumė se kaq”, ka pėrfunduar Blero.
avatar
AmazinnG GirL
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 4276
Mosha : 22
Viti: : 17/10/1995
Vendbanimi: : n'Kojshi :P
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 21/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Blero: Nuk merrem me njerėz qė duan emėr nė shpinėn time.

Mesazh nga Zyma prej Mon Jan 24, 2011 6:11 pm

Hajt pash robet kush merret me ty phiiiiii qysh e rrit veten e sasht kerkushi

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Blero: Nuk merrem me njerėz qė duan emėr nė shpinėn time.

Mesazh nga edi-viti prej Mon Jan 24, 2011 8:56 pm

bravooo bleroooooo

_________________
Krejt pom presin mu per me fillu,
krejt jon munu po smujn mem rxu,
ju kom tregu qe mos me u mundu,
sum kan besu qe qysh jon rxu.


avatar
edi-viti
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 21950
Mosha : 26
Viti: : 01/08/1991
Vendbanimi: : Milano
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Blero: Nuk merrem me njerėz qė duan emėr nė shpinėn time.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi