Brukseli nuk e mbshtet pa prova raportin e Martyt

Shko posht

Super Brukseli nuk e mbshtet pa prova raportin e Martyt

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Jan 25, 2011 1:54 pmAskush n Parlamentin Evropian nuk po vrapon n nxjerrjen e konkluzioneve dhe gjithka varet nga provat e fuqishme q duhet t sjell Marty, ka thn shefi i delegacionit t Parlamentit Evropian pr Evropn Juglindore, Eduard Kukan.

N nj intervist pr Radio Kosovn, Kukan ka thn se Brukseli sht shum skeptik rreth raportit t Dick Maryt.

Askush n Parlamentin Evropian nuk po vrapon n nxjerrjen e konkluzioneve dhe gjithka varet nga provat e fuqishme q duhet t sjell Marty, u shpreh Kukan.

Sipas tij, hetimet eventuale rreth raportit duhet t zhvillohen nga EULEX-i.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Brukseli nuk e mbshtet pa prova raportin e Martyt

Mesazh nga ditush prej Sat Feb 12, 2011 11:40 pm

Kalonn Tekk Rajonii & Botaa

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi