Gruaja i mbijetoi rėnies nga kati i 23-tė

Shko poshtė

Super Gruaja i mbijetoi rėnies nga kati i 23-tė

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Jan 25, 2011 1:56 pmDėshmitarėt thanė se njė grua u hodh nga kati i 23 i njė hoteli nė Buenos Aires tė hėnėn dhe mbijetoi.

Gruaja ra nė pozitė tė ulur nė kulmin e njė makine taksi, shoferi i tė cilės kishte dalė pak para rėnies sė saj e cila shtypi kulmin e makinės dhe theu xhamat.

“Gruaja 30 vjeēare nga Argjentina, pėsoi lėndime nė tėrė trupin dhe po kurohet nė shėrbimin intensiv tė hotelit Argerich”, deklaroi Alberto Crescenti, drejtor i shėrbimit argjentinas pėr ndihmėn e shpejtė.

Taksisti, i cili u prezantua si Miguel, tha se ishte duke shikuar pėrpjetė dhe iku me vrap para se trupi i gruas tė pėrplasej me makinėn e tij.

Taksisti tjetėr, Juan Carlos Candame, i deklaroi agjencisė sė lajmeve AP se kishte parė femrėn duke dalė nga dritarja dhe duke fluturuar drejt tokės. Gruaja ra nga kulmi i hotelit Crown Plaza Panamerican, ku gjendet edhe restoranti me pamje nga obelisku i famshėm nė qendėr tė Buenos Airesit.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gruaja i mbijetoi rėnies nga kati i 23-tė

Mesazh nga Lordi prej Tue Jan 25, 2011 6:15 pm

phaaa kjo paska ra pi 23 katve po un pi 4 katve spo u krahasojsha me ta kerka :D hahah shum fat

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gruaja i mbijetoi rėnies nga kati i 23-tė

Mesazh nga fitimaj prej Tue Jan 25, 2011 8:44 pm

vullneti i Zotit eshte i madh , un kon ra prej 2 kate , edhe kom ra me kry , edhe e maj men shum mir qe i kom pa yllzit kur kom ra edhe pse u kon dit i pash yllzit (si ne filma ).
avatar
fitimaj
Antar/e
Besa-Bess
Antar/e Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 49
Aktiviteti :
0 / 1000 / 100

Registration date : 30/04/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gruaja i mbijetoi rėnies nga kati i 23-tė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi