Durrės, gjenden tė pajetė 2 bashkėshortė

Shko poshtė

Super Durrės, gjenden tė pajetė 2 bashkėshortė

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Jan 25, 2011 2:01 pmNjė ngjarje e rėndė ėshtė regjistruar mėngjesin e sotėm nė Durrės, ku dy bashkėshortė janė gjetur tė vdekur nė banesėn e tyre.

Lajmin e bėjnė tė ditur burime policore lokale, sipas tė cilave viktimat janė shtetasit Dedė dhe Marta Malndrea, pėrkatėsisht 54 dhe 52 vjec.

Sipas burimeve, dyshohet qė ata t’i kenė dhėnė fund jetės me njė armė zjarri. Fillimisht Dedė Malndrea ka qėlluar bashkėshorten dhe mė pas veten.

Burimet saktėsojnė se dy bashkėshortėt u gjetėn pas njoftimit tė fqinjėve tė tyre, ndėrkohė qė nė banesė u gjet edhe arma e krimit.

Cifti jetonte prej vitesh nė lagjen 18 tė qytetit bregdetar dhe kishte pesė fėmijė, tė gjithė tė martuar. Policia po heton pėr zbardhjen e rrethanave tė ngjarjes.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi