Vret veten n mes t parkut

Shko posht

Super Vret veten n mes t parkut

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Jan 25, 2011 2:04 pmNj baba, t cilit i ishte mohuar e drejta pr t par fmijt e tij, vrau veten dje n nj park n Luton (Angli), pas 15 orsh qndrimi me nj shotgun q ia kishte drejtuar vetes.

30-vjeari i quajtur Steven, vendosi armn n gjoksin e tij dhe qlloi nj her duke i dhn fund jets.

Polict u munduan q burri t dorzonte armn dhe gjat negociatave ai u kishte thn oficerve se kjo gj kishte t bnte m t dashurn e tij e cila nuk e linte t takonte fmijt.

Kur Steven u rrethua nga polict e armatosur, ai vrau veten.


_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Vret veten n mes t parkut

Mesazh nga fitimaj prej Tue Jan 25, 2011 8:48 pm

shum shum keq , as armikut mat madh nuk ja uroj qe me ardh puna deri aty sa me vra veten , shum keq .
avatar
fitimaj
Antar/e
Besa-Bess
Antar/e Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 49
Aktiviteti :
0 / 1000 / 100

Registration date : 30/04/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Vret veten n mes t parkut

Mesazh nga Lim-On prej Tue Jan 25, 2011 8:50 pm

fitimaj shkruajti:shum shum keq , as armikut mat madh nuk ja uroj qe me ardh puna deri aty sa me vra veten , shum keq .

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Vret veten n mes t parkut

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi