Genta dhe Dafina kėrcėnojnė njėra tjetrėn?

Shko poshtė

Super Genta dhe Dafina kėrcėnojnė njėra tjetrėn?

Mesazh nga AmazinnG GirL prej Tue Jan 25, 2011 2:09 pm

Gjatė natės finale tė “Miss Universe Kosova”, pėrveē sfilimit tė bukurosheve pjesėmarrėse, nė skenė duhej tė paraqiteshin edhe kėngėtaret Genta Ismajli e Dafina Zeqiri, si pjesė e programit argėtues.

Por nė vend tė performancave nė skenė, duket se performanca mė interesante ka ndodhur prapa skenės. Nė momentin kur Genta Ismajli i ėshtė dashur tė dalė nė skenė pėr ta kėnduar kėngėn “Femrat shqiptare”, kėnga kishte filluar tė transmetohet por kėngėtarja nuk ishte paraqitur.

Nė atė moment kishin lindur shumė dyshime, tė cilat edhe ngjallnin pėrsėri “konfliktin” qė po vazhdon mes Dafina Zeqirit dhe Genta Ismajlit. Vonesa e saj nė performancė thuhej se ishte bėrė pikėrisht nė momentin e fundit, pas disa kėrcėnimeve qė ajo dhe stafi i saj iu kishin bėrė organizatorėve tė spektaklit, pasi kėto tė fundit kishin pranuar qė nė skenė tė paraqitet edhe kėngėtarja Dafina Zeqiri, e jo vetėm Genta tė jetė ylli i mbrėmjes.

“Ėshtė dashur tė jetė vetėm Genta dhe gjithė spektakli tė shndrisė vetėm me praninė e saj”, kėshtu janė dėgjuar fjalėt e tezes sė Gentės, qė bėn pjesė nė stafin e saj, drejtuar tė pranishmėve prapa skene, siē shkruan Panorama.

E gjithė ngjarja ka precipituar kur Genta ka kėrcėnuar se do tė braktisė spektaklin dhe do tė niset drejt shtėpisė nėse organizatorėt nuk pėrmbushin aty pėr aty kushtet, tė cilat ajo i kishte kėrkuar mė herėt.
avatar
AmazinnG GirL
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 4276
Mosha : 22
Viti: : 17/10/1995
Vendbanimi: : n'Kojshi :P
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 21/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi