Edhe fėmija i tretė lindi nė orėn 7:43

Shko poshtė

Super Edhe fėmija i tretė lindi nė orėn 7:43

Mesazh nga Laksi prej Tue Jan 25, 2011 8:57 pm

Prindėrit britanikė nuk mund tė besojnė se edhe fėmija i tretė i tyre lindi saktė nė tė njėjtėn kohė si edhe dy fėmijėt e tyre tė mėhershėm.Matt Rigby dhe bashkėshortja e tij Lowry Dairsley pritėn nė kėtė botė vajzėn e tyre Elly nė tetor tė vitit 2005 nė orėn 7:43 minuta.
Kur dy vjet mė vonė lindi Evie nė po tė njėjtėn kohė, menduan se kjo ishte vetėm rastėsi. Matt e pėrjetėsoi kėtė me njė tatuazh ku shkruante “Seven Forty Three” (Shtatė e dyzet e Tre).
Kur Lowry tė enjten e kaluar lindi fėmijėn e tretė, Harrisoni i vogėl doli nė kėtė botė saktė nė orėn 7:43.
Probabiliteti pėr tė ndodhur nj gjė e tillė ėshtė njė nė 300 milionė, ndėrsa Matt thotė se tash luan edhe loto dhe sa herė nė kombinimet e tij i ka edhe numrat 7,4 dhe 3.

_________________
Sot do tė Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do tė frikohem tė jem i tillė ēfarė jam, tė gėzohem dhe tė kėnaqem me tė bukurėn. Pa frikė do tė dashurojė dhe pa frikė do tė besojė se mė duan ata qė unė i dua.
avatar
Laksi
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 18758
Mosha : 27
Viti: : 21/07/1990
Vendbanimi: : Nė brendėsi tė Lėkurės sate
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 13/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi