Restoranti q ofron mish luani

Shko posht

Super Restoranti q ofron mish luani

Mesazh nga Laksi prej Tue Jan 25, 2011 9:01 pmTucson, 23 janar Nj restorant i Tucson, n Arizona, ka vendosur q t gjithka t ket synimin n menyn e saj. Ai sht hapur rreth gjasht muaj m par dhe quhet Boca Tacos y Tequila dhe ka shrbyer tashm
pjata me baz mishi pitoni, kanguri dhe gjarpri me zile, transmeton NOA.E veanta e tij do t jet se duke filluar q nga muaji shkurt, restoranti do t ofroj nj specialitet t ri: ushqime, t cilat do t ken si baz mishin e luanit afrikan. Rezervimet tashm jan t hapura online n faqen e Facebook t lokalit.

_________________
Sot do t Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do t frikohem t jem i till far jam, t gzohem dhe t knaqem me t bukurn. Pa frik do t dashuroj dhe pa frik do t besoj se m duan ata q un i dua.
avatar
Laksi
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 18758
Mosha : 27
Viti: : 21/07/1990
Vendbanimi: : N brendsi t Lkurs sate
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 13/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi