Jessica Alba, vizit n Gucci

Shko posht

Super Jessica Alba, vizit n Gucci

Mesazh nga Rreze prej Wed Jan 26, 2011 9:49 am


www.ikub.al-Handlers-Images.ashxidc6b05676-74b7-470b-9261-92dc839dfa32" target="_blank" rel="nofollow">www.ikub.al-Handlers-Images-270x192.ashxidc6b05676-74b7-470b-9261-92dc839dfa32" style="width: 270;height: 192" alt="" />Protagonistja e filmit 'Awake' dhe shum kryeveprave t tjera t Hollywood, Jessica Alba ka br paraditn e sotme disa terapi n Paris prpara se t pinte nj kafe me shoqrin n 'Cafe de Flore'.
M pas, ajo sht par t vizitoj butikun e famshm Gucci n kryeqytetin e Francs. M e bukur se kurr, Alba ka trhequr tepr vmendje pavarsisht paraqitjeve t dobta n filmat e saj t fundit.
Sipas mediave botrore, ajo sht cilsuar si nj nga aktort m t kqija n filmat 'The Killer Inside Me', 'Little Fockers', 'Machete' dhe 'Valentines Day'.

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi