BB: Ermela zbulon lesbiken brenda shtėpisė

Shko poshtė

Super BB: Ermela zbulon lesbiken brenda shtėpisė

Mesazh nga Rreze prej Wed Jan 26, 2011 9:53 am


Ky edicion i “Big Brother” ėshtė paraprirė nga thashethemet e shumta sipas tė cilave kėsaj here “Vėllai i Madh” kishte vendosur qė brenda nė shtėpi do tė kishte njė person tė ndryshėm nga tė tjerėt. Ai mund tė ishte njė travestit ose njė vajzė lesbike. Duke u nisur nga edicioni i kaluar, ku Klodian Ēela rrėfeu homoseksualitetin e tij, tė gjithė shpresonin se diēka e tillė mund tė ndodhte edhe kėtė vit, por me njė rast ndryshe.
Nė fakt pėr njė travestit pak mund tė shpresonim, sepse nė ndryshim nga shumė vende perėndimore, tek ne janė fare tė paktė, por pėr njė femėr lesbike edhe mund ta mendonim. Fakti qė asnjėra nga vajzat nuk u prononcua pėr kėtė gjė, ne kemi mbajtur sytė hapur dhe vemendjen nė maksimum pėr tė kapur ndonjė element tė veēantė tek ndonjė vjazė, por pa rezultat. Ato flasin pėr djem, i pėlqejnė ata, madje rrėfejnė edhe pėr lidhje me partnerė tė ndryshėm para se tė hynin nė shtėpi. Mirėpo ka qenė njė tjetėr vajzė qė ka konstatuar diēka mė shumė se ne dhe ajo ėshtė Ermela. Pak ditė mė parė, ajo nė grindje e sipėr me Klodianėn, ndėrkohė qė kjo e fundit e akuzonte pėr lidhjen me Ervinin, qė sipas saj ėshtė falso, Ermela nuk duroi dhe i tha se edhe asaj i ka bėrė shumė pėrshtypje, teksa ka parė qė Klodi puthte Mirjetėn nė buzė, nė njė mėnyrė qė s’e kishte parė asnjėherė mes femrash dhe ky fakt e kishte lėnė me gojė hapur.
“Unė u shtanga kur e pashė atė puthje, pasi nuk mund ta imagjinoja se si mund tė puthen dy femra nė atė mėnyrė. “. Klodi u mbrojt duke thėnė se njerėzit qė i do shumė, i puth nė buzė, siē bėn me mamanė, motrėn ose ndonjė mike tė afėrt. Debati mes vajzave ka vazhduar mė tej, kur Neda e ka pyetur Ermelėn se ēfarė mendimi ka pėr homoseksualizmin. Ajo i ėshtė pėrgjigjur se nuk ka asgjė kundėr tyre, por thjesht mendon se lidhja mes njė femre dhe njė mashkulli ėshtė ajo qė preferon. Ermela tregon para vajzave se nuk do ta kishte thėnė asnjėherė kėtė gjė, pasi nuk i intereson se ēfarė bėjnė banorėt me njėri tjetrin dhe ēfarė preferencash seksuale kanė, por e bėri sepse po i kundėrviheshin shumė.
Kjo bisedė ėshtė stėrgjatur mė vonė nga banorėt e tjerė, por ditėt e fundit sikur ėshtė kaluar nė harresė, madje Ermela dhe Klodi duket se e kanė harruar sherrin dhe po flasin normalisht me njėra – tjetrėn. Megjithatė, fakti qė Ermela evidentoi njė detaj qė Klodit do t’i rėndonte jo pak, ka bėrė qė kjo e fundit, si pėr tė vėrtetuar tė kundėrtėn, t’i rrėfejė njėrės prej vajzave pėr lidhjen e vetme qė ka pasur me njė djalė me emrin Visi dhe pėr mėnyėn se si pėrfundoi nė ndarje marrėdhėnia e tyre e gjatė. Tė presim se ēfarė do tė ndodhė nė ditėt nė vazhdim.

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi