Genta pėrgėnjeshtron konfliktin me Dafinėn

Shko poshtė

Super Genta pėrgėnjeshtron konfliktin me Dafinėn

Mesazh nga Ditta prej Wed Jan 26, 2011 3:03 pmGenta Ismajli ka hedhur poshtė spekulimet e fundit nėpėr media
shqiptare se ajo ka pasur konflikt me Dafina Zeqiri gjatė mbrėmjes sė
spektaklit “Miss Universe Kosova 2011”.
Siē ka raportuar
“Panorama plus”, vonesa e Gentės pėr tė dalė nė publik kur kėnga e saj
“Femrat shqiptare” kishte filluar nė transmetim, ka ardhur pikėrisht pėr
shkak tė mosmarrėveshjes qė kanė pasur dy kėngėtaret nė prapaskenė. Por
Genta thotė se kėto janė shpifje qė po bėhen nė media nga njerėz tė
caktuar.
“Nuk ėshtė e vėrtetė asgjė ēfarė ėshtė thėnė. Nuk kam pasur kurrfarė
konflikti mė askėnd. Unė Dafinėn e kam kolege siē i kam tė gjitha tė
tjerat. Unė e kam duartrokitur kur ajo ka dalė nė skenė dhe nuk kemi
pasur kurrfarė mosmarrėveshje”, ka thėnė Genta pėr gazetėn “Zėri”.
Kam ardhur nė pėrfundim se janė vet kėngėtarėt qė po bėjnė
thashetheme vetėm pėr tė qenė nėpėr media. Kam dėgjuar se kėngėtarėt i
thėrrasin gazetarėt pėr tė nxitur sensacione. Kurrė nė jetėn time nuk e
kam thirrur njė gazetarė pėr tė shkruar diēka pėr mua. Pse duhet tė kem
konflikt me Dafinėn? Atė natė ka kėnduar edhe Leonora Jakupi, dhe pėr
mua tė gjitha janė njėsoj”, ka shtuar Genta.
Sipas kėngėtares kosovare, tezja e saj, e cila u raportua se kishte
thėnė se “ėshtė dashur tė jetė vetėm Genta dhe gjithė spektakli tė
shndrisė vetėm me praninė e saj”, nuk ka qenė fare e pranishme

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi