Martohen srish 57 vjet pas divorcit

Shko posht

Super Martohen srish 57 vjet pas divorcit

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Jan 27, 2011 3:16 pmLeslie dhe Elsie Harper u divorcuan n vitin 1954 dhe u betuan se nuk do t flisnin m me njri-tjetrin.

Por, pas gjysm shekulli t ndar ifti u bashkua srish dhe fundjavn e kaluar u rimartuan.

93-vjeari Leslie kontaktoi me 90-vjearen Elsie n vitin 2004, plot 50 vjet nga hera e fundit q kishin folur.

Cifti kishte gjetur partner t tjer gjat ksaj kohe, por ata vdiqn n vitin 2002 (partneri i Elsie) dhe n 2004 (partneri i Leslie).

Nuk e besova q po m telefononte pas kaq shum kohsh. Kur e pash srish mu duk vetja 50 vjet m e re. Kam qen shum e inatosur me t kur u divorcuam dhe kam shkatrruar do gj q kishte t bnte me martesn ton, por tani gjithka sht si n fillim, tha Elsie.
_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi