Vjehrra n muajin e mjaltit, nusja krkon divorcin

Shko posht

Super Vjehrra n muajin e mjaltit, nusja krkon divorcin

Mesazh nga Ditta prej Thu Jan 27, 2011 7:51 pm

Nj nuse e re ka krkuar divorcin, pasi n muajin e mjaltit, burri i
saj kishte marr me vete dhe nnn e tij. Kjo ndodhi n Rom, ku,
Marianna C., 37 vjee, estetiste u paraqit n gjykat pak m shum se
nj muaj nga martesa e saj me Stephen O.. Ngjarja q bri t prishej
marrdhnia martesore filloi m 13 dhjetor, dy dit pas martess, kur t
porsamartuarit ishin paraqitur n aeroportin Fiumicino (Rom) pr tu
nisur n Paris.

N aeroportin romak lexohet n deklaratn e lshuar nga nusja n
gjykat, e cila mbrohet nga avokatt Anna Orecchioni dhe Giacinto
Canzona sht paraqitur edhe nna e dhndrit. I shoqi i 37 vjeares
ka deklaruar se nuk mund ta linte vetm nnn e smur.

Pas muajit t mjaltit dhe pas fests s krishtlindjeve, dhe kjo
kaluar me vjehrrn, nusja e re nuk ka duruar m dhe sht kthyer n
Napoli, te prindrit e saj.

Sipas gjykats lidhja emocionale e tepruar e burrit pr nnn e tij
ka krijuar pamundsin e nj marrdhnie t shndetshme martesore

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi