Fmiu i par pr iftin Iglesias - Kournikova?

Shko posht

Super Fmiu i par pr iftin Iglesias - Kournikova?

Mesazh nga Ditta prej Thu Jan 27, 2011 7:56 pmKngtari Enrique Iglesias mund t jet n pritje t fmiut t
tij t par me t dashurn e kahmotshme, raketn ruse Ana Kournikova.
Sipas X17,
thashethemet pr shtatznin e bukuroshes ruse me kngtarin spanjoll
jan t vrteta dhe se ata u kan kumtuar miqve dhe familjarve lajmin e
mir.
Kjo informat ende nuk sht konfirmuar as nga Enrique Iglesias e as nga Ana Kournikova.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi