Big Brother Albania 4:Banorėt i rezistojnė tundimit pėr tė reaguar

Shko poshtė

Super Big Brother Albania 4:Banorėt i rezistojnė tundimit pėr tė reaguar

Mesazh nga Zyma prej Fri Jan 28, 2011 8:49 am


Nė shtėpinė e BB ėshtė futur njė person i maskuar si majmun, por banorėt
duhet t’a injorojnė nė maksimum, pa e parė fare dhe shprehur asnjė
reagim. Majmuni u afrohet fillimisht Marielit, Ergysi dhe Ervinit, tė
cilėt janė nė dhomė , por djemtė ia dalin mbanė t’a injorojnė me sukses
majmunin.
Majmuni largohet nga dhoma dhe shkon pranė Algenit dhe Mirjetės, tė
cilėt i rezistojnė tundimit pėr tė reaguar. Xhiroja e majmunit vazhdon
nė kuzhinė, ku ai i shkon pranė Alkenės, Petriti e tė gjithė banorėve me
rradhė , por ata nuk e pėrfillin aspak dhe vazhdojnė secili nė punėn e
tij.
Majmuni qėndron nė mes tė banorėve nė sallon, e Algeni ulet krejt pranė
tij duke u sjellė sikur ai nuk ekziston. Po ashtu Mirjeta kėndon Himnin e
Flamurit, e majmuni i shkon fare pranė duke kėnduar bashkė me tė, por
ajo nuk reagon.
Ndėkohė nė dhomė, Ergysi vazhdon tu tergojė
Marielit dhe Ervinit pėr punėn qė ushtron jashtė shtėpisė. Majmuni
shkon pranė djemve dhe qėndron ulur nė krevat me ta. Marieli tregon
histori tė ndryshme dhe majmuni qesh me tė madhe, por tre djemtė
vazhdojnė tė rezistojnė injorimit ndaj tij.
Majmuni vazhdon misionin e tij me Klaudjėn duke i shkuar nga pas, por
ajo nuk reagon. Pas shumė tentativash tė dėshtuara pėr t’i bėrė banorėt
tė reagojnė, majmuni del nga shtėpia, duke i lėnė banorėt me fitore deri
nė kėto momente.

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Big Brother Albania 4:Banorėt i rezistojnė tundimit pėr tė reaguar

Mesazh nga Zyma prej Fri Jan 28, 2011 8:51 am

phaaaaaaaaaaa sa e veshtir e kan pas qysh durojshin pa qeshur edhe pa e shikuar

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Big Brother Albania 4:Banorėt i rezistojnė tundimit pėr tė reaguar

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 28, 2011 11:08 am

kuku kurr skisha mujt me duru a :)

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Big Brother Albania 4:Banorėt i rezistojnė tundimit pėr tė reaguar

Mesazh nga Zyma prej Fri Jan 28, 2011 11:11 am

vertet mbrem jan sfidu keqq,por rezistuan

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Big Brother Albania 4:Banorėt i rezistojnė tundimit pėr tė reaguar

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 28, 2011 11:41 am

qa me bo kur t hin qaty duhet me bo men qe duhet me perballu shum sene

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Big Brother Albania 4:Banorėt i rezistojnė tundimit pėr tė reaguar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi