Lajmet e Fundit nga "Shpija e Kosoves 2"

Shko posht

Super Lajmet e Fundit nga "Shpija e Kosoves 2"

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 28, 2011 11:46 am

PROVA E JAVS: "NERVOZON BANORT"
Se fundi,i zoti i shpis mendoi per 1 prove paksa me te veshtirre,dhe me te lodhshme per banoret.

-Secili banore,ka ne duar dhe do ta mbaj pas vete nje kub te madh,ku ne secilen faqe te kubit shkruhen vendet e shtepise.Duhet ta rrotullosh kubin dhe nese te bjen te shkosh jashte,duhet te dalesh jashte,pastaj ta rrokullisesh prap e ku te bjen atje te shkosh.
-Banoret shpesh kane hasur veshtersi,duke u sillur rreth e rreth shtepise.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi