Policėt britanikė kanė frikė errėsirėn

Shko poshtė

Super Policėt britanikė kanė frikė errėsirėn

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Jan 28, 2011 11:58 amNjė vendim i komandatit tė policisė sė Uisbehut nė Kembrixhgeshajėr, Britani, ka ngjallur njė reagim kombėtar nė vendin ishullor, pasi ai ndaloi policėt e qytetit tė tij tė patrullonin nė zonat pa ndriēim gjatė natės.

Reagime tė ashpra pasuan duke e cilėsuar lajmin si njė fitore pėr bandat e kriminelėve dhe si njė reagim tė turpshėm tė autoriteteve, por komisari Andy Sullivan beson se nėpėrmjet kėsaj mase do tė shmanget njė rrezik i madh pėr jetėn e policėve.

Njė park i ndėrtuar sė fundmi nė qytet ėshtė shndėrruar nė njė problem pėr shkak tė grumbullimit tė grupeve tė tė droguarve, pijanecėve dhe keqbėrėsve.

Disa shtėpi dhe makina janė vandalizuar gjatė natės, por Sullivan nuk i ofroi asnjė ndihmė qytetarėve tė tij duke thėnė: “Nuk kam ndėrmend tė kem nė ndėrgjegje jetėn e policėve tė mi tė aftė.

Nėse ndonjė fėmijė do tė shkojė tė luajė nė park pas orės tetė, nuk do tė kemi pėr detyrė ta mbrojmė”.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Policėt britanikė kanė frikė errėsirėn

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Jan 28, 2011 11:58 am

Kta tuten prej meje :P:P

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi