Operohet Piter Xhekson

Shko posht

Super Operohet Piter Xhekson

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 28, 2011 11:59 am

Regjisori i njohur Piter Xhekson ka prfunduar n spital n Zeland t Re shkaku i dhembjeve nga t thatit n lukth. Pasi kishte psuar nj plcitje t njrit prej t thatit, 49-vjeari kishte prfunduar me ndihm t shpejt n spital, duke iu nnshtruar nj operacioni emergjent. Ai me sukses e kishte prballuar operacionin dhe tash pr tash po shrohet mjaft mir.

N nj deklarat zyrtare thuhet se Piter sht mir, edhe pse ka dhimbje, por pr nj koh t pacaktuar do t shtyhet edhe incizimi i filmit Hobbit.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi