Xhenifer Aniston i viziton jetimoret meksikane

Shko posht

Super Xhenifer Aniston i viziton jetimoret meksikane

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 28, 2011 12:00 pm

Xhenifer Aniston ka koh q planifikon ta adoptoj nj fmij. Edhe pse nj informat e till ka koh q qarkullon npr qarqet e Holivudit, aktorja demanton gjithka q ka t bj rreth adoptimit t nj fmije. Gjat nj interviste ajo kishte shprehur dshirn q nj dit t bhej nn. Mirpo, zdhnsi i aktores koh m par kishte theksuar se aktorja nuk planifikon t adoptoj fmij nga jetimoret n Meksik, edhe pse ajo s fundmi ishte par atje. Xheni nuk planifikon t adoptoj fmij nga Meksika, nuk ka rregulluar ndonj dhom t veant pr fmij dhe nuk ka punsuar nj dado, ka deklaruar zdhnsi i aktores.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi