Xhenifer Lopezin e shptojn fmijt nga grindjet me Markun

Shko posht

Super Xhenifer Lopezin e shptojn fmijt nga grindjet me Markun

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 28, 2011 12:01 pm

Kngtarja Xhenifer Lopez flet rreth martess s saj dhe rreth fmijve. Ajo medieve t huaja u ka zbuluar se ishin fmijt ata q e kishin shptuar martesn e saj dhe t Mark Antonit. Kngtarja e pranon se ajo dhe burri i saj nuk ishin gjithmon t lumtur dhe se shpesh ishin grindur. Dhe, mu pr kt arsye medie t ndryshme disa her kishin raportuar se martesa e tyre kishte marr fund. Ajo ka demantuar t gjitha kto thashetheme dhe ka theksuar se fmijt ishin ata q kishin shptuar martesn e tyre. Binjakt na kan forcuar. Kishim momente dhe aste shum t vshtira, ndrsa fmijt ishin ata q na kan afruar edhe m tepr. I kemi premtuar njri-tjetrit se kurr n shtrat nuk do t shkojm t zemruar, ka rrfyer Xheniferi.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Xhenifer Lopezin e shptojn fmijt nga grindjet me Markun

Mesazh nga Lordi prej Fri Jan 28, 2011 12:26 pm

shum ju ndihmon femive ky yll..tlumt zemer

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi