Leonora Jakupi s shpejti me klip t ri

Shko posht

Super Leonora Jakupi s shpejti me klip t ri

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Jan 28, 2011 12:01 pmLeonora Jakupi sapo ka prfunduar xhirimet e videoklipit m t ri t saj, e cila shoqron kngn Koha sna fal.

Kto dit kam qen e angazhuar n realizimin e klipit tim t ri, xhirimet e t cilit sapo kan prfunduar. sht nj balad me tekst dhe kompozim t Ilir Tolaj, titullohet Koha sndalet. Mund t them se me kngn jam ndar shum e knaqur, ndrsa pr klipin ende nuk mund t them asgj, pasi xhirimet vetm sa kan prfunduar, ka pohuar Leonora pr InfoPress.

E angazhimet pr t nuk kan t ndalur. Kngtarja bn me dije se prve klipit sht mjaft shum e angazhuar edhe n projekte t tjera muzikore e koncerte t ndryshme.

N muajin shkurt do t jem n Amerik, por para se t udhtoj atje, pikrisht me miqt e mi Stupcat do ta kemi nj koncert humanitar n burgun e Vitis. Do t jet nj koncert humanitar pr grat e burgosura. E sapo t kthehem nga Amerika, do t vazhdoj me koncertet e mia ktu, ka prfunduar Leonora.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Leonora Jakupi s shpejti me klip t ri

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 28, 2011 12:09 pm

hallall kongtare osht okii

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi