Anita Haradinaj lind fėmijėn e tretė

Shko poshtė

Super Anita Haradinaj lind fėmijėn e tretė

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 28, 2011 12:03 pm

Bashkėshortja e ish-kryeministrit dhe kryetarit tė Aleancės pėr Ardhmėrinė e Kosovės Ramush Haradinja, Anita Haradinaj, tė hėnėn ka lindur fėmijėn e tretė, tė cilin e kanė pagėzuar Trim.

Me rastin e kėsaj lindjeje shumė urime nėpėrmjet telefonit i janė dėrguar Ramush Haradinajt nė Hagė nga familjarėt, miqtė dhe dashamirėt.
Haradinajn e kanė uruar edhe personeli mjekėsor nga klinika ku kishte lindur bashkėshortja e tij.

Ndėrkohė, vet Haradinaj ka uruar bashkėshorten dhe i ka dėrguar asaj njė buqetė lulesh.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Anita Haradinaj lind fėmijėn e tretė

Mesazh nga Zyma prej Fri Jan 28, 2011 12:08 pm

Urime Familjes Haradinajj

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Anita Haradinaj lind fėmijėn e tretė

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 28, 2011 12:11 pm

Urime familjes haradinaj se met vertet Anita prej o martu ma shum e ka pas burrin n burg se n shpi Gjynah vallain

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Anita Haradinaj lind fėmijėn e tretė

Mesazh nga Lordi prej Fri Jan 28, 2011 12:23 pm

kah poj marin bre qta fmi :D

urime antit, po shkon me vizitu ramushin e po t“ngjitet nojsen nbark :P
shkon vetem e kthehesh vet e dyta haha :D

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Anita Haradinaj lind fėmijėn e tretė

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 28, 2011 1:20 pm

hahahhahaa ncncnc sje norma bre Lordi ku veq mrapsht pot shkojke menja

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Anita Haradinaj lind fėmijėn e tretė

Mesazh nga Lordi prej Fri Jan 28, 2011 1:23 pm

Gonna shkruajti:hahahhahaa ncncnc sje norma bre Lordi ku veq mrapsht pot shkojke menja

pse so qashtu a qy, tgarantoj se me mua nuk eka jam shum i sigurt :D

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Anita Haradinaj lind fėmijėn e tretė

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 28, 2011 1:27 pm

hahhahahahaa ja me ty pe di qe jo :)

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Anita Haradinaj lind fėmijėn e tretė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi