Rozana Radi bėhet sėrish bionde

Shko poshtė

Super Rozana Radi bėhet sėrish bionde

Mesazh nga Gonna prej Fri Jan 28, 2011 12:07 pm

Ėshtė njohur gjithmonė pėr eksperimentet e vazhdueshme qė bėn me look-un, ama kėtė herė i ka kaluar kufijtė. Kurrė mė parė s’kishte ndėrmarrė ndryshime nė njė kohė kaq tė shkurtėr.
Nė harkun kohor tė 1 muaji kėngėtarja Rozana Radi ėshtė kthyer nga bionde, nė flokėkuqe, pėr t’u rikthyer sėrish vetėm pak ditė mė parė nė bionde. Ka qenė njė nga koncertet e saj tė fundjavės qė e ka sjellė Rozin tė ndryshuar sėrish nė sytė e publikut. Ishte pikėrisht ky, koncerti qė na njohu edhe mė shumė me popullaritetin e vajzės sė dashur tė skenės.
Gjatė asaj mbrėmjeje e kishe tė vėshtirė t’i numėroje vizitorėt dhe kjo pėr dy arsye: E para sepse ishin tė shumtė nė numėr dhe e dyta sepse ishin gjatė gjithė kohės nė lėvizje (duke kėrcyer), si pasojė e kėngėve ritmike qė Rozi kishte zgjedhur pėr tė interpretuar.
Pėrmes kėtij takimi me fansat Rozana premtoi se shumė shpejt do tė vinte pėr ta edhe kėnga mė e re e saj. Mbrėmja pėrfundoi rreth orės tre tė mesnatės dhe asnjėri prej tė pranishmėve nuk u largua pėrpara saj

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi