Torta n form t zemrs s njeriut!

Shko posht

Super Torta n form t zemrs s njeriut!

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Jan 28, 2011 12:23 pmLondr, 27 janar - Me afrimin e Shn Valentinit, po vjen edhe koha pr ti dhn dhuratn personit q dashuroni.
Kompania britanike "Lily Vanilli", aktiviteti kryesor i t cils sht prodhimi dhe shitja e mblsirave, n ofertn e saj pr Shn Valentin ka paraqitur edhe tortn n formn e zemrs s njeriut. do gj do t ishte n rregull, nse zemra e njeriut t mos dukej shum reale dhe e frikshme.
Nga kompania thon se zemra sht shum e shijshme, e but si nj sfungjer, dhe prbrsit e saj kryesor jan kremi i djathit, rrushi i zi, dhe gjaku nga qershia.
Ky prodhim unik mund t porositet me nj mim prej 7 sterlina, ndrsa kompania "Trekstock" 20 % t ktij mimi i dhuron fondacionit, q ngre ndrgjegjen e t rinjve t smur me kancer.


_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Torta n form t zemrs s njeriut!

Mesazh nga Rreze prej Fri Jan 28, 2011 7:25 pm

kukuu me ti gerdit tortet krejt ncncnc

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Torta n form t zemrs s njeriut!

Mesazh nga Ditta prej Sat Jan 29, 2011 2:21 pm

Rrez'ushe shkruajti: me ti gerdit tortet krejt ncncnc

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Torta n form t zemrs s njeriut!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi