Behgjet Pacolli bhet baba pr her t pest

Shko posht

Super Behgjet Pacolli bhet baba pr her t pest

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Jan 28, 2011 7:39 pmKryetari i partis Aleanca Kosova e Re (AKR) Behgjet Pacolli sht br baba pr her t pest.

Biznesmeni dhe politikani kosovar Pacolli, nga e mrkura sht br edhe me nj djal, t cilin e kan pagzuar me emrin Diar. Lajmin e ka konfirmuar edhe vet Behgjeti prmes rrjetit social Facebook.

Miq t nderuar, ju njoftoj se n familjn time kto dit kemi momente gzimi, zoti na ka gzuar, im shoqe ka lindur edhe nj djal, e kemi pagzuar DIAR, I lindur m 26.01.2011 n ora 17:56 min, 4.8kg, 55cm i gjat, ka shkruar Pacolli n profilin e tij.

Bengjet Pacolli gjithashtu ka nj djal tjetr si dhe tre vajza.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi